Barcode: 9100000009681
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SLO Spar Skyr, sveži sir brez maščobe. Sestavine: pasterizirano posneto mleko, mlekarske kulture, mikrobiološko sirilo. Visoka vsebnost beljakovin. destens haltbar bis:
Related Products in Dairies
Grand + Suisse, Le Gruyere
Grand + Suisse
D NOVA 3
Alpine maid, swiss cheese
C NOVA 3
Sharp Cheddar Cheese
Black Diamond
D NOVA 3
The Drunken Goat, Semi-Soft Goat Cheese Bathed In Red Wine, Mild
Central Quesera Montesinos
D NOVA 3
Grand + Suisse, Emmentaler
Grand + Suisse
C NOVA 3
Asiago Cheese
Belgioioso Cheese Inc.
E NOVA 3
Alpine maid, swiss cheese
C NOVA 3
Emmi, raclette semisoft cheese
Emmi
D NOVA 3
Emmi, Raclette Semisoft Cheese
Spartan Stores Inc.
D NOVA 3
Smoky Park, Smoked Swiss
Spartan Stores Inc.
C NOVA 3
Milk chocolate cheesecake cups, milk chocolate
E NOVA 4
Jarlsberg, lite reduced fat swiss cheese, mild, mellow, nutty
Jarlsberg
C NOVA 3