Barcode: 8594001246397
Skyr Čokoláda
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 12.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Odtučněné mléko, ochucující složka 20% [cukr, pitná voda, čokoláda v prášku 5.1 % (kakao nejméně 32 %), kakao se sníženým obsahem tuku 3,4 %, čokoládové kousky 0,1 %), mlékárenské kultury.
Related Products in Dairies
pont l évêque
isigny ste mère
D
Livarot 22 % de matiere grasse
Isigny Ste Mère
D NOVA 4
Coulommiers
Isigny Ste Mère
D
Camembert chaud
Isigny Ste Mère
D NOVA 3
Petit Pont-L'Évêque
Isigny Sainte-Mère, Isigny sainte mere
D NOVA 3
Pont L'évêque
Isigny Ste Mère
D
Camembert au lait cru Moulé à la louche
Isigny, Isigny Ste Mère
D
Camembert d'Isigny moulé à la louche Bio (22% MG)
Isigny Ste Mere
D NOVA 3
Camembert au Calvados
Campagnette, Isigny Ste Mère
D NOVA 3
Petit Pont l'Évêque
Isigny ste Mère
D
Camembert d'isigny
Isigny Ste Mère
D NOVA 3
Grand Pont L'evêque Aoc Pyrogravé
Isigny Ste Mere
D