Barcode: 5690845003042
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Pastöroitu rasvaton maito, vesi, ananasmehu (3%), mangomehu (1%), passionhedelmämehu (1%), persikkamehu (1%), sitruunamehu, muunnettu maissitärkkelys, aromi, porkkanamehutiiviste, makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K), laktaasientsyymi, skyrhapatteet.
Additives
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Kefir al naturale
Gastronauta
B NOVA 3
Senza Zuccheri Mandorla
Maxidì
B NOVA 4
Acqua minerale naturale oligominerale frizzante
Acqua Dolomia
A NOVA 4
Bevanda di Soia ricca di proteine
Vitalibre
B NOVA 4
Acqua minerale naturale frizzante
Dolomia
A NOVA 4
Acqua minerale naturale frizzante
Acqua Dolomia
A NOVA 4
English breakfast tea
DolceVita
NOVA 4
Acqua minerale naturale frizzante
Dolomia
A NOVA 4
Pera succo e polpa
Decò
E NOVA 4
Lisa
Birra del Borgo
NOVA 3
Succo Ace
MaxiDì
E NOVA 4
Acqua minerale naturale
S.Antonio
A NOVA 4