Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 4.5 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 9.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 70.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
LTRA Food & Heath PO Box 582 Ashford KESK Les Posts Grb Pastach 70, 06-42378 Importer OHFL OK, Wsch 400ge 250031 312153 KUN Dis Didetare 126 51105 4242 INFORMATION/ MOUT TINFORMATION Portionsgröße:3.4g OM NUTRITIONNELLE/ EN: CREATINE MONOHYDRATE FOOD SUPPLEMENT POWDER xoximately / Portions par Bahalter circa: 93 Per/Pour / ohydrate ydrat DE: NAHRUNGSERGÄNZUNGSMITTELPULVER AUS KREATIN Pro 3.49 3.4 g 3.4 GRAMS 240 ml and mixed until powder is dissolved of 1 serving per day. FR INDICATIONS EN DIRECTIONS: Add 3.4 g (1 level som de la poudre. Consommate rase) dans 240 ml dead fro 3.0 g Monohydrate. May de lart, du gluten, des Soy, Nuts and Monohydrate de Kreatin monohydrat. Suten, El. Soja. coque et des mit 240 ml kaltem Wass hat. Empfohlene taglich HEALTHY LIFESTYLE, FODR NOTE: TO BE USED IN THE FOR A VARIED DIET REACH P
Allergens
Related Products
Bio pesto alla genovese
Lidl
Burrata di bufala al tartufo
Deluxe
Sauce de tomates cerises jaunes
Italiamo,Lidl
dessert alla ricotta. amaretto e caramello
milbona
Farina di grano tenero tipo 1
Lidl
Salmone affumicato norvegese con pistacchio
Lidl
dessert alla ricotta Gianduia e lampone
milbona
Dessert alla ricotta
Lidl
La Bella Grande Salami
Alfredo
Tomates Datterino jaunes au jus
Finagricola S.Coop., Lidl