Barcode: 20881078
Skyr Vanilla
by Pilos
Processing
NOVA 4
Environment
Eco-Score B
Labels
made in germany
Categories
Available in
croatia, france, germany, poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
80% obrano mlijeko, voda, modificirani škrob, koncentrirani sok od limuna, 0,15% ekstrakt vanilije, zgušnjivači: pektini, ksantan guma; regulatori kiselosti: kalcijevi citrati, limunska kiselina; prirodna aroma (sadrži mlijeko), 0,01% mljevene mahune vanilije, starter kulture, mikrobno sirilo, sladila: aspartam, acesulfam K.
Allergens
milk
Additives
e14xx
e330
e333
e415
e440a
e950
e951
Related Products in Dairies
Fromage frais
Carrefour
D NOVA 4
Tête de moine fromage de bellelay
Carrefour,Carrefour Extra
D NOVA 3
Beurre Doux
Carrefour
E NOVA 2
Camembert de Normandie AOP Au lait cru
Carrefour
D NOVA 3
Stracciatella Di Burrata
Carrefour
C NOVA 3
Beurre demi-sel
Carrefour
E NOVA 2
Fromages râpés
Carrefour,Simpl
D NOVA 4
Yaourt au lait de chèvre nature
Carrefour
B NOVA 1
Yaourt à la GRECQUE CARAMEL AU BEURRE SALE
Carrefour
C NOVA 4
Camembert de Normandie AOP Au lait cru
Carrefour, En Cuisine
NOVA 3
Saint Nectaire AOP Laitier
Carrefour
D NOVA 3
High protein Myrtille
Carrefour Sensation, Carrefour
A NOVA 4