Barcode: 3800200430167
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 563.0 kcal |
| Fat | 57.4 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 41.1 g |
| of which sugars | 34.5 g |
| Fiber | 7.6 g |
| Proteins | 11.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Слънчогледов тахан 55%, захар 38%, емулгатор-моно - и диглицериди на мастни киселини (1-5%) регулатор на киселинността: лимонена киселина, чувенов екстракт, ароматизант ванилия. Може да съдържа следи от сусам, фъстък или орех.
Additives
e330
Related Products in Snacks
Muffins Sitron 8 stk
Calas
D NOVA 4
Emmas Bringebærsmak
Calas
E NOVA 4
Wild Blueberry milk chocolate
Fjåk
E NOVA 3
Oreo Cheesecake Fraise
Mondelez, Oreo
E NOVA 4
Fias Go'biter Sjokolade boller
E NOVA 4
Thailand
Fjåk
E
Pineapple
Soft And Chewy
D NOVA 3
Caramel Carrie
A Date With
NOVA 3
Emmas Sitronsmak
Calas
E NOVA 4
Mountain trip (milk chocolate with orange and almonds)
Fjåk
E NOVA 3
Norwegian brown cheese milk chocolate
Fjåk
E
Chocolatina Jet
Compañia Nacional de Chocolates
E NOVA 4