Barcode: 5941866621846
Slackware Bacon verdino
by Verdino
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 289.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 7.8 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 3.3 g |
Ingredients
Apa, ulei vegetal de floarea-soarelui, 2,1% proteină de mazăre, agent de îngroşare: (caragenan, gumă konjak), proteină de bob, amidon, făină din semințe de in, enzime (transglutaminază), concentrat de ardei roşu, extract de schinduf, suc concentrat de sfeclă roşie, coloranţi (oxizi şi hidroxizi de fier), arome, stabilizator (metilceluloză), ardei iute, extracte de condimente, zahăr, păstârnac pudră, dextroză, extract de drojdie, aromă de fum. Poate conţine urme de: gluten, mustar, fructe cu coajă lemnoasă.
Allergens
gluten
mustard
Additives
e407
e461
Related Products in Meat Alternatives
Înlocuitor vegan pentru parizer cu șuncă
Aivia
C NOVA 3
Basma, Falafel Avec Pois Chiches 400g
A
Tipo Salchichas de Frankfurt Veganas
D NOVA 4
Original sliced
Vöner
E NOVA 4
Makukeittiön Kasvisleikkele Tomaatti Ja Yrtit
Makuliha
D NOVA 4
Falafel, Kvinoa & Matbucha
Baba Ateria
B NOVA 4
Seitan-Vekoni
Papu
D NOVA 4
Makukeittiön Kasvisleikkele Roasted Chicken Flavour
Makuliha
C NOVA 4
Oat mince Texmex
Härkis
A NOVA 4
Falafel Mix Durra
Durra
C NOVA 3
Vegepepperoni
Pirkka, Pirkka Parhaat
B NOVA 4
Vege kasvisleikkele chili-paprika
Pirkka
D NOVA 4