Barcode: 5201004541444
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 454.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 6.9 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 8.4 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Пшенично брашно 73%, захар, растително масло (палмово масло), глюкозо-фруктозен сироп, концентрирано масло 0.3%, обезмаслено мляко на прах, лактоза, млечни протеини, набухватели (амониев хидроген карбонат, натриев хидроген карбонат, динатриев дифосфат), сол, емулгатор (соев лецитин), ароматизанти. Може да съдържа следи от яйца.
Additives
e450
e450i
e500
e500ii
e503
e503ii
Related Products in Snacks
Paprika lentil protein cakes
Leev
C NOVA 4
Truffel chips
Hoeksche chips
D NOVA 4
Amande au chocolat
NAPPA'S
E NOVA 4
Lovely lentil cacao
Leev
A NOVA 4
Organic rosemary lentil protein cakes
Leev
C NOVA 4
Snackbar frikandel, extra groot
Albert Heijn,AH
D NOVA 4
Caramel lentil cakes
Keep
NOVA 4
Barbecue
Hoeksche Chips
C NOVA 4
Cacaotruffels
E NOVA 4
Yes peas
Leev
C NOVA 4
Truffel
Boerderij
D NOVA 3
Amaretti
E NOVA 4