Barcode: 3800740018436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 260.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 62.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ягоди 60%, глюкозо-фруктозен сироп, захар, регулатор на киселиността: лимонета киселина.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Super Nutty
somerset
C
Vincente - Sicilian Pistachio Cream, 200g (7.1oz)
Vincente
C NOVA 4
Lentilles
Bio Naturae
A NOVA 3
Pane Carasau
D NOVA 4
Cream of almonds
Vincente Delicacies
D NOVA 4
Pistacchii verde di bronte DOP
Sgusciato
A
HUILE D'OLIVE VIERGE EXTRA
Guglielmi
B NOVA 2
Spaghetti
Bio Naturea
B NOVA 1
Intenso, huile d'olive extra vierge
Guglielmi
B NOVA 2
Gressins artisanaux aux herbes aromatiques et à l'ail
Qualità Gourmet
D NOVA 3
Fusilli
Bio nature
A NOVA 1
Cream of hazelnuts
Antichi Sapori Dell' Etna Srl
E NOVA 4