Barcode: 4063367319389
Сладко от череши
by K Favorites
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
made in poland
nutriscore
nutriscore grade c
Categories
Available in
bulgaria
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 174.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 42.0 g |
| of which sugars | 35.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Череши (75%), захар,пектин, регулатор на киселинността: лимонена киселина.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
soft white pittas
Village Bakery
C NOVA 3 Eco-Score A
Compote à Boire Pomme Poire
La Ferme de Coutance
A NOVA 3
Nectar de mangue
Gilbert
E NOVA 3
Riz Thaï
Carrefour
NOVA 1 Eco-Score C
Tofu nature
Taifun
A NOVA 3
Tortiglioni
Frederik's
A NOVA 1
Jus multifruits
Pressade
D NOVA 4
Мигдаль смажений
Снек драйв
C
Мигдаль сушений
Серіос снек
Smokey Flavour Rice & Red Beans
Ben's Original
B NOVA 4
Streichcreme Rote Beete Meerrettich
dm Bio
D NOVA 3
Булка подова гречана
Сільпо