Barcode: 20962371
Сладко от малини
by Родна стряха
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
bulgaria, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 273.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 68.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Захар, 45% малини, регулатор на киселинноста: лимонена киселина.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Crunchy Granola Bars
Meijer, Meijer Inc.
D NOVA 4
Tex Mex Boule Bread
Meijer Inc.
C NOVA 4
Vegetable Broth
Meijer Inc.
E NOVA 4
Mango Chunks
Meijer
C
Mixed fruit with extra cherries
Meijer
C NOVA 4
Squeezable apple banana applesauce
Meijer Inc.
A NOVA 1
Squeezable apple strawberry applesauce
Meijer Inc.
B NOVA 1
Cavatappi
Frederik's
A NOVA 1
Pineapple Chunks
Meijer
A NOVA 1
Triple berry blend
Meijer
A NOVA 1
Squeezable Applesauce
Meijer Inc.
A NOVA 1
Squeezable applesauce, apple cinnamon
Meijer Inc.
B NOVA 1