Barcode: 8711327554832
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 201.0 kcal |
| Fat | 7.6 g |
| of which saturated | 5.4 g |
| Carbohydrates | 29.5 g |
| of which sugars | 26.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Възстановено обезмаслено МЛЯКО, захар, портокалови корички, кокосово масло, ФЪСТЪЦИ (3,2%), глюкозен сироп, сладка суроватка (МЛЯКО) на прах, нискомаслено какао на прах (2,5%), декстроза, стабилизатори (гума гуар, гума от рожково дърво, натриев алгинат), емулгатори (моно - и диглицериди на мастни киселини), МЛЕЧЕН протеин, картофено нишесте, ароматизанти, сол. Може да съдържа глутен, соя, яйца и ядки.
Allergens
milk
peanuts
Additives
e401
e412
Related Products in Desserts
Creamline Cream Cone Cookies and Cream Ice Cream with Chocolate Coating
Creamline
D NOVA 4
Dairy Queen, Hot Fudge Sundae, Large
Dairy Queen
E
Bestsellers: Quezo Real
E NOVA 4
Galinco, sarap pinoy, maja blanca coconut pudding mix
Galinco
E NOVA 3
Cornetto Cookies & Cream Ice Cream
Selecta
C NOVA 4
Creamline Cream Cone Ube-Macapuno Ice Cream
Creamline
D NOVA 4
Creamline Jumbo Cone Double Dutch Ice Cream
Rebisco,Creamline
C NOVA 4
Outback Steakhouse, New York Style Cheesecake
Outback Steakhouse
E
Creamline Cream Cone Berry Choco - Strawberry and Chocolate Flavored Ice Cream in Sugar Cone with Chocolate Coating
Creamline
C NOVA 4
Creamline Jumbo Cone Rocky Road
Creamline,Rebisco
C NOVA 4
Perkins, Southern Pecan Pie, Slice
Perkins
D
Hershey's Mini Kisses Ice Cream
Selecta
C NOVA 4