Barcode: 8594004496249
Sója
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
green dot
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 390.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | 23.0 g |
| Proteins | 31.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sója
Allergens
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Eisberg-Mischung
Florette
A NOVA 1
Radis
Florette
A NOVA 1
Ananas Extra Sweet
Florette
A NOVA 1
Mesclun 100g Florette
Florette
A
Trio Mâche-Roquette-Betterave (5/6 portions)
Florette
A NOVA 1
Florette Batavia 200g
Florette
NOVA 1
ANANAS Morceaux 400 G
Florette
A NOVA 1
Baby Carottes
Florette
A NOVA 1
Baby carottes & Radis 200 g
Florette
NOVA 1
Ma petite salade Laitue
Florette
A NOVA 1
Mâche
Florette
A NOVA 1
Coeur de Laitue 200g
Florette
A NOVA 1