Barcode: 9020200029152
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Woda, _soja_ 8%, cukier, węglan wapnia, sól morska, ryboflawina, witamina B12, witamina D2, aromaty.
Allergens
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nouilles saveur bœuf Sichuan
SUZI WAN
B NOVA 4
Nouilles en nid
SUZI WAN
A NOVA 1
Nouilles aux œufs
Suzi Wan
B
Nouilles saveur Pad thaï Crevettes
Suzi wan
NOVA 4
Sauce soja sucrée
Suzi Wan
NOVA 3
Lait de coco
Suzi Wan
E NOVA 1
Lait de coco
Suzi Wan
E NOVA 4
Nouilles aux œufs bio
Suzi Wan
A NOVA 1
Udon Soja & Sésame
Suzi Wan
C NOVA 4
Miracoli
Miracoli, Nudeln
B NOVA 4
Nouilles aux oeufs
Suzi Wan
B NOVA 3
Mars GmbH MIRÁCOLI Spaghetti 3 Portionen 380g 3.29€ 1kg 8.66€
Mars GmbH, Miracoli, Miracoli Mars GmbH
A NOVA 4