Barcode: 3375610002377
Soja Breakfast Avoine
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
nutriscore
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 82.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 6.4 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 5.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
jus de soja 89%, sirop d’érable 7,5%, flocons d’avoine 3%, graines de chia 0,6%, ferments sélectionnés dont bifidus.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ананас консервований, шматочки у легкому сиропі
Премія
C
Рис Камоліно шліфований круглозернистий
Премія, ТОВ "Сільпо-Фуд"
B
Вироби макаронні Penne Rigate 974/07
La pasta per primi
A
Microgreens
DGE
Манго сушене
Премія, ТОВ "Снек Драйв"
D NOVA 3
Pineapple Banana Juice
Dole
B NOVA 4
Зелений горошок "Верес"
Верес,veres
C
Przekąska po Gruzińsku typu ADŻYKA
Veres
C NOVA 3
Кукурудза цукрова "Європейська", суперсолодка
Верес
C
White Wheat Flour
Хуторок, ТОВ "Стар Гросері"
A NOVA 1
Крупа гречана
Ситий Двір
A
Крупа пшоно шліфоване, вищий гатунок
Премія, ТОВ "Сільпо-Фуд"
B