Barcode: 7610029230703
Soja Drink Bio
by Denner
Labels
organic
eu organic
fsc
it bio 007
made in italy
fsc c01407
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ingrédients: eau, soja¹ 9,5%, sel marin. ¹issu de l'agriculture biologique
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Church's Chicken, Milk 2%
Church's Chicken
B
ledeno lager karlovačko
karlovačko
NOVA 3
Baskin Robbins, Gold Medal Ribbon Milkshake, Small
Baskin Robbins
C
'z bregov Protein vanilija mliječni napitak
'z bregov
C NOVA 4
Čokoladno mlijeko
Vindija
D
Napitak od blago prženih badema
DAR
NOVA 4
McDonald's, McCafe Mango Pineapple Smoothie, Small
McDonald's
E
Applebee's, Dew Berry Burst
Applebee's
E
Whataburger, Sprite, Medium, 32 Oz
Whataburger
B
mLjecni napitak
z bregov
B NOVA 4
Moto -Kakao
Moto,Kraš
E NOVA 4
iso sport limun-grejp
vindi, vindija
D NOVA 4