Barcode: 5601002071521
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 323.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 50.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Soja
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Idahoan, homestyle casserole, scalloped
Idahoan, Idahoan Foods Llc
E NOVA 4
Baby Reds Mashed Potatoes
Idahoan
C NOVA 4
Trio of spanish olives
By sainsbury's
C NOVA 4
Original mashed potatoes
Idahoan, Idahoan Foods Llc
A NOVA 4
Granforno, grissini breadsticks, garlic
Granforno
C NOVA 3
Grissini, Gressins Pesto 125g
Granforno
D
Creamy Mashed Potatoes
Honest Earth
D NOVA 3
Granforno, low fat grissini, rosemary
Granforno
C NOVA 3
Italian bread
C NOVA 4
Tagliatelle Free From
By sainsbury's, Cook
B NOVA 4
Butter & herb mashed potatoes
Idahoan, Idahoan Foods Llc.
C NOVA 4
Grissini
Granforno
D