Barcode: 5604260307968
Soja Fina
by PorSi
Labels
source of fibre
high fibres
alto teor em proteina
ecoponto amarelo
Available in
portugal
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 354.0 kcal |
| Fat | 7.6 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | 17.0 g |
| Proteins | 52.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
_Soja_.
Related Products
SOUR CREAM & CHIVES FLAVOURED RICE CRACKERS
Peckish
NOVA 4
Thai style green curry and rice meat free
Quorn
NOVA 4
Papa John's, Lipton Pureleaf Diet Peach Tea, 18.5 Oz
Papa John's
B
Choc Hazelnut Icecream
Denada
NOVA 4
Choc Bombs 50% less sugar
The No Nasties Project
C NOVA 4
Vegetable
Peckish
NOVA 4
Violet Crumble Bar 50g
Nestle
E NOVA 4
Peckables Honey Soy Chicken
Peckish
NOVA 4
Whataburger, Onion Rings, Large
Whataburger
C
Chewing gum
Wrigley's
NOVA 4