Barcode: 8713938003464
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.7 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
soja germinada*, agua, sal marina, ácido cítrico, antioxidante: ácido ascórbico
Related Products
Fleischknödel
iglo
NOVA 4
10 Fischstäbchen
Iglo
B NOVA 3
Klassischer Cremespinat
iglo
NOVA 4
Grammelknödel
Iglo
D NOVA 3
Fischstäbchen (15 Stück)
iglo
B NOVA 3
Karfiol-Käse-Laibchen
iglo,Green Cuisine
Haselnuss Vanille Schokolade
Cremissimo
D NOVA 4
Brickerl
Eskimo
D NOVA 4
Polar Dorsch paniert
iglo
B NOVA 4
4 Karfiol-Käse-Laibchen
Iglo
D NOVA 3