Barcode: 4019339471401
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 141.0 kcal |
| Fat | 5.9 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Zutaten Soja-Schnetzel* (teilentfettetes Sojamehl*) 91%, Meersalz, Knoblauch*, Rohrohrzucker*, Paprika*, Oregano*, Zwiebel*, Pfeffer*, Thymian*, Sonnen - blumenöl*.
Related Products in Meals
Papa John's, Garden Fresh Pizza On Original Crust, Extra Large, 1 Slice
Papa John's
D
Papa John's, Cheese Pizza On Original Crust, Extra Large, 1 Slice
Papa John's
D
Carne Moída, Arroz Integral E Feijão Carioca
Liv Up
C NOVA 4
Arroz parboilizado
Namorado
A NOVA 3
Corned Beef
B NOVA 3
Caneloni
Galdino
NOVA 3
Mini Coxinha de Frango com Requeijão Frita
Viva Sabor
NOVA 4
Sbarro, Vegetable Breakfast Stuffed Pizza
Sbarro
E
Chuck E. Cheese, Spaghetti & Meatball Pizza, X-Large, 1 Slice
Chuck E. Cheese
D
Papa John's, Pepperoni Pizza On Original Crust, Large, 1 Slice
Papa John's
E
Pizza Brotinho
Mezzani
C NOVA 4
Yakisoba noodles
Karui
A NOVA 4