Barcode: 5604260307975
Soja Nacos
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
source of fibre
high fibres
alto teor em proteina
ecoponto amarelo
Categories
Available in
portugal
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 321.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 8.4 g |
| Fiber | 17.0 g |
| Proteins | 51.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
_Soja_.
Allergens
soybeans
Related Products in Meat Alternatives
Basma, Falafel Avec Pois Chiches 400g
A
Original sliced
Vöner
E NOVA 4
Makukeittiön Kasvisleikkele Tomaatti Ja Yrtit
Makuliha
D NOVA 4
Oat mince Texmex
Härkis
A NOVA 4
Makukeittiön Kasvisleikkele Roasted Chicken Flavour
Makuliha
C NOVA 4
Falafel Mix Durra
Durra
C NOVA 3
Falafel, Kvinoa & Matbucha
Baba Ateria
B NOVA 4
Vegepepperoni
Pirkka, Pirkka Parhaat
B NOVA 4
Tipo Salchichas de Frankfurt Veganas
D NOVA 4
Seitan-Vekoni
Papu
D NOVA 4
Înlocuitor vegan pentru parizer cu șuncă
Aivia
C NOVA 3
Vege kasvisleikkele chili-paprika
Pirkka
D NOVA 4