Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
A e DCHARALIONE NURONALE NUTRITON DECLARIO MARWERTDENL ARRTON NFORM40ONNUTSONAL DECLARATION NUTRTONTSLLE DECLARACÃO NUTRCONAL aIA TPOOIN ANAOSN Ehergla /anagy/Eege/vsr eegic enegia/anege/Ev 4 Datlawit/dNor/is cass at/ - A grsstr/-tusts/-g Fetsiunsn/-sstrsis-s s/- gss ssts/-omlY K Catoidst/ahahds/Nhenhydst /Nsts &e oatono/Ndsts de atono/gkcts/YSrtb 20 Dat/duhict/daot /e bs aa/ds qas/ànt:/ax - Zcchai/- sgas/-Zdar/-aias - aicans /- cs/-omN CÚga Fore /fbrs/Balaststf /frsaimentaria/ a/frsmentalss /ESeç es Protihe/protain /Evel / protelhas/ prtelhas/protslhes /parces 1259 Sale /sat /Satkz /sal /sal /sel/AN
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Macaroni
Carrefour, Carrefour Discount
Dinkelgrieß
DmBio
Fusilli
Carrefour, Produits Blancs
Gemüsebeilage mit braunen Linsen und Blumenkohl
Frosta
Rýže basmati
Kitchin,Podravka,Lagris
NO MILK
Food for Future
Breadsticks with cheese
Biržų duona
Dinkelmehl Vollkorn
K-Bio, Kaufland
Fruchtcreme Himbeeren -> Marmelade
Landliebe
Fagioli cannellini sotto sale
Boisson biologique à l'avoine
The Bridge
Cinnamon High Protein Cereal
Surreal