Barcode: 4056489409359
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 332.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 58.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
lacteos, Conservacion: Conservar ES Geles dulces, Ingredientes: jarabe de glucosa y fructosa, azucar, harina de trigo, acidulante: acido malico
Additives
e296
Related Products in Snacks
Apple Cinnamon Breakfast Bars
Over Easy
C NOVA 3
Blueberry Protein Waffle
BANZA
A NOVA 4
Bacon on the go Raspberry chipotle seasoned
E NOVA 3
Mango Habanero, Grass-Fed Beef Jerky, Mango Habanero
Country archer
D NOVA 3
Banana Nut Breakfast Bars
Over Easy
C NOVA 3
Apple cinnamon
C
Peanut Butter Breakfast Bar
Over easy
C NOVA 3
Kibo lentil chips
D NOVA 3
Protein bar
Over Easy
C NOVA 3
Snickerdoodle Cookie
U-LU
D NOVA 4
Bar, Peanut Butter Cacao Nib
Lupii
A NOVA 3
Holiday Cookie Collection, Holiday
Bombolo bakery
E NOVA 4