Barcode: 0619286603005
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 71.9 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 4.6 g |
| Proteins | 7.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ater slowly until submerged then Astople of Nmble no ourishine These o PREPARE Add noodles to boiling e, the tast foods' on earth. Wegetab SUCE and miso NG Factory may handle Nut. esame and Soya products. SRUICE EDIENTS Organic Brown Rice dium heat Cook for 5
Allergens
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cup Noodles Chicken Flavor
Nissin
NOVA 4 Eco-Score B
Honey Gold Bite-Size Potatoes
Tasteful Selections
NOVA 1
Studentenfutter - Classic
Aldi, Farmer naturals, Märsch
D NOVA 3 Eco-Score D
Nut & fruit mix classic
Alesto, Lidl
D NOVA 1 Eco-Score D
Huile d'Olive Vierge Extra
Baghlia
Eco-Score D
Pinienkerne
rewe beste wahl
A NOVA 1 Eco-Score E
Bio-Streichcreme Tomate, Paprika, Beluga-Linse
Rewe, Rewe Bio+vegan
C NOVA 4
Amandes
Seeberger
B NOVA 1 Eco-Score E
White bread
no name
C
Pinienkerne
ja!
A NOVA 1 Eco-Score E
Walnüsse
Rewe
A NOVA 1 Eco-Score D
Penne Rigate
Panzani
A NOVA 1