Barcode: 9100000763729
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 2.4 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 69.0 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
vremeno miješajući, te ocijediti i zion ti poželj uvati na suhom mjestu i zaštiti od sunčeve vjetlosti! Najbolje upotrijebiti do kraja: olisme to na stražnjoj strani ambalaže, ŠPAGETI SUŠENE TESTENINE iz pšeničnega durum zdroba z rumenjaki v prahu Sestavine: pšenični durum zdrob, jajčni rumenjak v prahu 1,6%, Krepko tiskane sestavine vsebujejo alergene snovi, Priprava: testenine kuhamo v zadostni količini state vode, občasno premešamo in nato odcedima, Pripravimo po želji, Hraniti v suhem in temnem prostoru! Uporab najmanj do konca: glejte zadnjo stran embalare
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
vanilla coconut yogurt alternative
So Delicious
B NOVA 4 Eco-Score B
Velouté lentilles corail
Picard
A NOVA 3 Eco-Score A
Three Cheese Lasagna
Michael Angelo’s
C NOVA 3
Sesame Oil
Kikkoman
NOVA 2 Eco-Score D
Brioche moins de sucre
Harrys
C NOVA 4 Eco-Score C
Harrys brioche tressee nature au sucre perle sans additifs 500g
Harrys
C NOVA 4 Eco-Score C
MIXED BERRY ALMOND CEREAL
premier protein
D NOVA 4 Eco-Score D
Pastificio Fusilli
La Molisana
A NOVA 1
Extra moelleux nature
Harrys
C NOVA 4
long
Old Tyme 647
NOVA 4
100% mie complet 500g
Harrys
B NOVA 4
Crisp Broad Bean
Nice Choice
D NOVA 3 Eco-Score B