Barcode: 0002114012814
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 10.6 g |
Ingredients
Potato starch, sugar, salt, corn maltodextrin, onion, whey, paprika, garlic, spices, mushroom, nonfat milk solids, buttermilk powder, beet powder, cultured whey, granular and blue cheeses (milk, cheese cultures, salt, enzymes), natural flavor.
Allergens
milk
Related Products in Condiments
sriracha hot sauce
NOVA 4
IHP Iyengar Puliogare Masala
Iyengar
NOVA 3
Sauce de poisson (nuoc mam) 250ml
PHU QUOC
E NOVA 4
Tuong ot
Cholimex LOL
B NOVA 4
Idli Podi Chutney
Daishik
E NOVA 3
nước mắm
Hưng Thành
E NOVA 3
Bulgogi Marinade
Bibigo
E NOVA 4
Sauce pour nems et rouleaux printemps nuoc cham chay
Cholimex
NOVA 4
Sauce Pour Rouleaux De Printemps
PSP, Paris Store
E NOVA 3
Soy Sauce Vegetarian
D NOVA 3
Sauce Gimgembre Pimentée
Cholimex foods
D NOVA 4
Hot Chili Sauce
SOS Chili Hau Sanh
NOVA 4