Barcode: 8410069035455
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semoule de blé dur
Allergens
gluten
none
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gardenburger gb veggie burgers malibu 3oz 48ct
C NOVA 4
Chick Peas
Shahia
A NOVA 3
Gardenburger, the original veggie burgers
C NOVA 4
Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips
Lay's
E NOVA 4
Chick peas
Gayle Alberts Enterprises
A NOVA 3
Gardenburger gb veggie burgers black bean 3oz 48ct
B NOVA 4
Al Amir, Premium Fava Beans
Gayle Alberts Enterprises
A NOVA 3
Veggie burgers
B NOVA 4
Honey almond butter, honey
Justin's
C NOVA 2
Gardenburger, portabella veggie burger
C NOVA 4
The original veggie burgers
C NOVA 4
Lentilles préparées
Cassegrain
A NOVA 4