Barcode: 0799210555515
Spaghetti, Semolina
by Bionaturae
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 368.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 77.2 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 10.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Organic durum wheat semolina.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hot Pepper Sauce roasted garlic
Fuego,Fuchs-Gruppe
E NOVA 4
Jalapeño Peppers Sliced
Fuego
B NOVA 4
Chili Würzmischung für Chili con Carne
Fuego
NOVA 4
Tortilla Wrap
Fuego
D NOVA 4
Wirtshaus Maultaschen
Settele
D NOVA 4
Filterkaffee Bio Natura
Alps coffee
B NOVA 1
Maiskölbchen
Lidl, Mikado
D NOVA 3
Corn
Mikado
NOVA 3
Fuego Jalapeno Peppers Sliced Rot
Fuego
B NOVA 4
Pineapple slices
MIKADO
NOVA 3
Guacamole Würzmischung
Fuego
NOVA 4
Taco Shells
Fuego
C NOVA 3