Barcode: 9346976001858
Spaghetti Soja
by Slendier
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
vegan
eg öko verordnung
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 114.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 5.9 g |
Ingredients
Farine de soja bio 90%, eau. Contient du soja. Fabriqué dans une usine qui utilise parfois du poisson et des crustacés.
Allergens
soybeans
Related Products
Sandwich
NOVA 4
Cacao & wine truffles
Kankel cacao
E NOVA 4
Conüs mix de pralinés
rodellas
E NOVA 4
Sandwich chorizo y queso
Teika
D NOVA 4
Aguacate para untar
Caña Nature
A NOVA 3
Pan Pizza York Queso
teika
E NOVA 4
palitas de almendra rellenas con cacao
NOVA 4
Sandvitx pernil amb oli d'oliva
teika
D NOVA 4
Conüs chocolate negro y praliné
rodellas
E NOVA 4
Guacamole
Caña Nature
B NOVA 3