Barcode: 5705830010414
Spaghetti Ukogt
by Rema 1000
Available in
denmark
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
2, SPAGHETTI Tørret, VARE KONTRO VK 3578 NETTOVÆGT: 1 kgE 30% hvedemel, INGREDIENSER: 70 % semulje durumhvedeme Kan indeholde spor af soja, TILBEREDT PRODUKT: NÆRINGSINDHOLD PR, 100 g: 1555kJ (
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Morrisons spirali
Morrisons
A
Cannellini Beans
Morrisons
NOVA 4
Pasta
A
Jalapenos
Morrisons
D NOVA 4
crunchy oat granola
Jordans
D NOVA 4
Choco crackles
Morrisons
D NOVA 4
Tomato chicken pasta
Iceland
NOVA 3
Fusili high protein
Morrisons
A NOVA 4
Farfalle
Morrisons
A NOVA 1
Spinach penne
Morrisons
A NOVA 1
Mor Rice Crackles 375g
Morrisons
C NOVA 3
Yogurt Rice cakes
Morrisons
E NOVA 4