Barcode: 8000050831304
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 352.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
100% volkoren durum TARWEGRIES
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mushroom Tagliatelle
Steamfresh
B NOVA 3
Urdinkel
Migros
C
Garden Peas
Birds Eye
A NOVA 1
Chinese Chow Mein Noodles
Pot Noodle
E NOVA 4
Supersweet Sweetcorn
Birds Eye
A NOVA 1
Garden Peas
Birds Eye
A NOVA 1
Potato Waffles
Birds Eye
C NOVA 4
Mixed Vegetables
Birds Eye
A NOVA 1
Pot Noodle Bombay Bad Boy 90g
Pot Noodle
NOVA 4
Pot Noodle Beef & Tomato flavour
Pot Noodle
D NOVA 4
Original Curry Flavour Noodles
Pot Noodle
C NOVA 4
Mixed Vegetables
Birds Eye
A NOVA 1