Barcode: 0799210666617
Spaghetti, WW Semolina
by Bionaturae
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 368.0 kcal |
| Fat | 2.6 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 75.4 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 8.8 g |
| Proteins | 10.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Organic whole durum wheat flour.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Soupe Minestrone avec un filet d'huile d'olive
Carrefour
NOVA 4
Ravioli légumes
Carrefour
C NOVA 4
100% pur jus jus de clémentine
Carrefour
C NOVA 1
Infusion Bonne Nuit
Carrefour
B
100% pur jus jus multifruits
Carrefour
C NOVA 1
100% pressé jus d'orange sans pulpe
Carrefour
NOVA 1
Infusion Verveine Menthe Bio Carrefour
Carrefour
B NOVA 1
Saveur Fraise
Carrefour, Saxo
E NOVA 4
Pêche pomme raisin
Carrefour
C NOVA 1
Infusion Après-repas
Carrefour
C NOVA 1
Ravioli pur bœuf
Carrefour
C NOVA 3
Jus de tomate
Carrefour
NOVA 3