Barcode: 8006222300029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 359.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
PASTA DI SEMOLA DI GRANO DURO
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kettle Cooked Potato Chips, Salt & Pepper
Meijer
D NOVA 4
Croutons
Meijer
D NOVA 4
Meijer, gralic & cheese large cut croutons
Meijer
E NOVA 4
Cut green beans seasoned with bacon
A NOVA 4
Seasoned Croutons
Meijer
D NOVA 4
Chili powder
D NOVA 3
Sliced carrots with honey & ginger, honey & ginger
B NOVA 3
Croutons
Meijer
E NOVA 4
Corn & black beans
A NOVA 3
Seasoned croutons
Meijer
NOVA 4
Croutons Caesar
E NOVA 4
Croutons caesar
Meijer
E NOVA 4