Barcode: 9000452040709
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 355.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Hartweizengrieß, Eier (15%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Carmelove z wiórkami kokosowymi
Felix
C NOVA 4
Orzeszki z pieca z solą
Felix
C NOVA 4
Orzeszki ziemne smażone i solone
Felix
C NOVA 3
Orzeszki z pieca
Felix
C NOVA 4
Carmelove, orzeszki ziemne
Felix
D NOVA 4
Orzeszki długo prażone extra chrupkie
felix,Intersnack
C NOVA 4
Orzeszki ziemne prażone
Felix,Intersnack
A NOVA 1
Pistacje Prażone I Solone
Felix
C NOVA 3
Orzeszki carmelove
Felix
E NOVA 4
Crispers classic paprika
Felix,Crispers
D NOVA 4
Orzeszki z pieca
Felix
C NOVA 4
Crispers Paprika
Felix
D NOVA 4