Barcode: 8001250007131
Spaghettoni Quadrati
by De Cecco
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
green dot
it bio 006
made in italy
icea
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
_Hartweizengrieß_
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Piña en su jugo
Videca
A NOVA 1
Palitos de Surimi
Pescanova
C NOVA 4
Toreras no picantes
Kimbo
C NOVA 3
Patatas fritas sabor a Toreras
Kimbo
E NOVA 4
Mandarin Segments in light syrup
Videca
B NOVA 3
Toreras gildas
Kimbo
C NOVA 3
Toreras picantes
Kimbo
C NOVA 4
Tomate natural triturado extra al estilo casero
Orlando
A NOVA 3
La Pulpe Fine de Tomates
Heinz
A NOVA 3
Tomate triturado
Orlando
A NOVA 3
Spanish Mandarin Oranges Whole Segments
Videca
A NOVA 1
Sardines With Lemon In Olive Oil
Pay Pay
A