Barcode: 8004690311547
Spaghettoni ruvidi
by La Molisana
Categories
Available in
australia, germany, new zealand, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hartweizengrieß
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Local & fresh spring mix
A
Smoky Peppercorn Hummus
Fresh Cravings
C NOVA 4
Breadsticks with kalamata olives & oat grains
E NOVA 4
Honey argan almond butter, honey
C NOVA 2
Hand selected & trimmed fresh asparagus
A NOVA 1
Coconut argan almond butter, coconut
A NOVA 2
Argania butter cinnamon maple argan almond butter
B NOVA 2
Edamame Spaghetti
The Only Bean
NOVA 1
Cilantro jalapeno peruvian aji-aioli
D NOVA 4
Heirloom Potatoes
Roli Roti
NOVA 3
Popped Water Lily Seeds - Himalayan Pink Salt
Asapops, AshaPops
D NOVA 3
Outer aisle
B NOVA 3