Barcode: 7730430001973
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 74.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 10.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sémola de trigo duro, colorante (betacaroteno).
Allergens
gluten
Additives
e160a
e160ai
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Double concentré de tomates
Mutti
A NOVA 3 Eco-Score B
Pikkueväs
Porokylän
A NOVA 4 Eco-Score A
Heritage O's Cereal
Nature's Path
A NOVA 3 Eco-Score D
Coulis de fraises
O'Bio
NOVA 4 Eco-Score D
Freshly made spaghetti delicious pasta with a juicy tomato sauce
Heinz
B NOVA 4
Muesli protéines
Grillon d'Or
A NOVA 3 Eco-Score A
Dinkelbrot, Harry 1688 Dinkel
Harry
B NOVA 4 Eco-Score A
Cocteleo Original
Frit Ravich
D NOVA 4
Caramelos fresa
Smint 105g
C NOVA 4 Eco-Score B
Kartoffeln
Gala
Eco-Score A
ICED COFFEE BLONDE ROAST UNSWEETENED BLACK
STARBUCKS
NOVA 1
Vietnamese Style Rice Paper
Pandaroo
D NOVA 3