Barcode: 7501079002856
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 189.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pasta de semola de trigo (triticum durum), tiamina (vitamina B1), riboflavina (vitamina B2), niacina (vitamina B3), hierro (sulfato ferroso), ácido fólico
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lavash Bread
Joseph's
C NOVA 4
Preiselbeeren Wild
Odenwald-Früchte, Odenwald
D NOVA 4 Eco-Score C
Lentils
Coles
NOVA 3 Eco-Score B
Chocolate Chip Lovers Cookie Dough
Nestlé Toll House
NOVA 4
Flocos de Aveia Integral Finos
Continente
A NOVA 1 Eco-Score C
KIM PHAT Instant Noodles Beef Flavor
KIM PHAT
NOVA 4 Eco-Score C
WHITE
Sunbeam
C NOVA 4
Organic Roasted Seaweed with Sea Salt
Trader Joe's
E NOVA 3
Knusper Müsli Himbeer
REWE Beste Wahl, Rewe
C NOVA 4 Eco-Score B
Raspberry Jam
Trader Joe’s
C NOVA 4 Eco-Score C
Honey Nut Corn Flakes
Woolworths
C NOVA 4 Eco-Score D
Spreadable Soft 'N' Less Salt 40% Less Salt
Western Star
D NOVA 4 Eco-Score E