Barcode: 8410069019363
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sémola de trigo
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lemon 100% juice from concentrate
Schnuck Markets Inc.
B NOVA 3
Unsweetened 100% grape juice from concentrate
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
100% apple juice
D NOVA 1
100% vegetable juice from concentrate, vegetable
Schnuck Markets Inc.
C NOVA 4
100% Prune Juice
Schnuck Markets Inc.
C NOVA 1
100% unsweetened white grapefruit juice
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
100% tomato juice from concentrate, tomato
Schnuck Markets Inc.
B NOVA 3
Unsweetened prune 100% juice
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
100% tomato juice from concentrate, tomato
Schnuck Markets Inc.
B NOVA 3
White Grape Juice From Concentrate
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
100% Unsweetened Pineapple Juice
D NOVA 1
100% vegetable juice
Schnuck Markets Inc.
C NOVA 4