Barcode: 8076809513050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 170.9 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 35.1 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Semola de Trigo duro, Sulfato Ferroso, Nicotinamida (Niacina), monohidrato de tiamina (Vitamina B1), Riboflavina (Vitamina B2), Acido Folico.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cascadian Farm Organic Sweet & Salty Mixed Nut Chewy Granola Bars
E NOVA 4
Potato chips
Tom's, Snyder's-Lance Inc.
D NOVA 4
Fruits + greens bar
C NOVA 1
Larabar Chocolate Hazelnut Swirl Fruit & Nut Bar
D NOVA 3
Cascadian Farm Organic Sweet & Salty Peanut with Puffed Rice & Quinoa Chewy Granola Bar
E NOVA 4
Potato chips
Tom's, Snyder's-Lance Inc.
NOVA 4
Cascadian Farm Organic Cinnamon Crunch Cereal
D NOVA 4
Almond Butter Chocolate Chip Bars
Larabar
D NOVA 3
Cascadian Farm Organic Strawberry Granola
D NOVA 4
Organic with superfoods blueberry lavender hemp, blueberry lavender hemp
C NOVA 1
Orginal potato chips
Tom's
D NOVA 3
Vinegar & Salt Potato chips
Tom's, Snyder's-Lance Inc.
C NOVA 4