Barcode: 8595582427564
Špaldové kafe
by Probio
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
organic
eu organic
vegan
eu agriculture
green dot
pl eko 07
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 74.0 g |
| of which sugars | 30.0 g |
| Fiber | 15.0 g |
| Proteins | 5.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_Pšenice_ špalda.
Allergens
gluten
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jus de grenade bio
Moulin des moines
D NOVA 1
Thé glaçé saveur pêche
Monoprix
C NOVA 4
Saveur Citron Citron Vert
INGRID COSMETICS
B NOVA 4
Steak 'N Shake, Cookies N Cream Milkshake, Kids & Small
Steak 'N Shake
E
Church's Chicken, Churchs Southern Sweet Tea, Large
Church's Chicken
B
Poudre instantanée goût choco
Monoprix
E NOVA 4
Café moulu pur arabica, décaféiné, authentique et équilibré
Monoprix
Jus d'ananas à base de jus concentré
Groupe Casino, Monoprix, Monoprix Exploitation
D NOVA 1
Sirop Grenadine
Tulem
NOVA 4
Wawa, French Vanilla Cappuccino, 24 Oz
Wawa
B
Chicorée café
Monoprix
NOVA 1
Raisin rouge 100% pur jus bio
MONOPRIX BIO !
E NOVA 1