Barcode: 0037600258357
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 327.0 kcal |
| Fat | 29.1 g |
| of which saturated | 10.9 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.7 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
pork, water, modified potato starch, salt, sugar, sodium nitrite
Additives
e250
Related Products in Canned Foods
Pork in its own sauce
Bona Dea,ДИАВЕНА
D NOVA 4
Ričet
Natureta
B NOVA 4
jota s kislim zeljem
Natureta, Spar
B NOVA 4
Jota con crauti
Natureta
B NOVA 4
Месо за мазане
Жар
C NOVA 3
Raviolis végétariens
Lidl
C NOVA 3
Русенско варено
Bona dea
D NOVA 4
Oeufs de truite
Pisciculture Petit
D
Prebranec
Natureta
C NOVA 4
jota s kislim zeljem
Natureta
B NOVA 4
Русенско варено
Крео
D NOVA 4
Боб със свинско
Capri
C NOVA 3