Barcode: 8901414001862
Span papdi
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 495.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 49.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 6.0 g |
Ingredients
sugar (sucrosel, refined for manuf characters manufact paimolein oll, refined wheat flour (maida), chickpea flour, almond, pistachia, cardamom, 83 - bika contains added flavour inatural and plot no, 2 industria sonipat - 600 nature identical flavouring substances) 66 bik plot no, food pa rai soni markete bikane a-28, la area, n allergen alt contains: w t almond and pistachio may t f nuts, nuts, sesame, milk sey and cw also contam store in a cool dry and hgenc place protect the contents from air and for fee bouyrd n n ol jon
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Quaker Maple And Brown Sugar Instant oatmeal
Quaker
NOVA 4
Petits Pois Verts Bio
Kazidomi
A NOVA 1
Nestle, dark truffles grand chocolate
E NOVA 4
Haricots Rouges Bio
Kazidomi
A NOVA 1
Breadsticks, garlic
NOVA 4
Pois Chiches Bio
Kazidomi, Nice
A NOVA 1
Haricots Noirs Bio
Kazidomi
B NOVA 1
Chicken kievs
Marks And Spencer,Marks & Spencer
D
Lentilles Brunes Bio
Kazidomi
A NOVA 3
Chocolat noir sésame complet
Kaoka
E NOVA 3