Barcode: 3083680009331
Спанак на листа
by Bonduelle
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
bulgaria, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Спанак. Възможни са следи от целина.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
AH Terra Tempeh
AH Terra
NOVA 3
Plantaardige plak met rooksmaak
Albert Heijn
E NOVA 4
100% amandel pasta
Albert Heijn Terra
A NOVA 1
Pinda amandel cashew pasta
AH Terra
NOVA 1
Vloeibaar balans voor roerbakken en braden
Albert Heijn Terra,Albert Heijn
C NOVA 4
Balans smeerbaar
AH Terra,Albert Heijn
C NOVA 4
Plantaardige Mini Classic Vanillesmaak-ijs
Albert Heijn Terra
D NOVA 4
Plantaardige Caramel Seasalt
Albert Heijn, Terra
D NOVA 4
Tempeh
AH Terra
A NOVA 1
Halvarine
Terra bio
C NOVA 4
Lekker op brood
Albert Heijn,Albert Heijn Terra
C NOVA 4
Smeerbaar
Albert Heijn,Albert Heijn Terra
B NOVA 4