Barcode: 0850017142367
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, lime juice, mint extract (from mint leaves), lime extract (from limes)
Related Products
Sugo all' arrabbiata
Despar, Spar
A NOVA 3
Passata di pomodoro Despar
Despar, Spar
A NOVA 3
pesto
Despar, Spar
E NOVA 4
Ragù alla bolognese
Despar
D NOVA 4
Passata Rustica di pomodoro
Despar, Spar
B NOVA 3
Succo di pompelmo bio
Despar premium
C NOVA 1
Polpa di pomodoro
Calispa, Despar, Spar
A NOVA 1
Sugo al Ragù
Despar, Spar
D NOVA 4
passata di pomodoro
Despar, Spar
C
Succo di arancia e carota bio
Despar premium
C NOVA 1