Barcode: 8025916100615
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.9 g |
| of which sugars | 10.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Acqua, zucchero, anidride carbonica, colorante (E150d), acidificante (acido fosforico), aromi (inclusa caffeina)
Additives
e150d
e290
e338
Related Products
Pepperidge farm, goldfish, baked snack crackers, ketchup, cheddar, burger, ketchup, cheddar, burger
D NOVA 4
Pepperidge farm, goldfish, baked puffed snack, twisted grilled cheese, twisted grilled cheese
D NOVA 4
Baked puffed snacks, barbecue
D NOVA 4
Italian bread, 3 cheese
D NOVA 4
Pepperidge farm, goldfish, puffs mega cheese
D NOVA 4
Soft dessert cookies, mint chocolate brownie
E NOVA 4
Goldfish, puffs, cheddar bacon
D NOVA 4
Key lime pie soft dessert cookies, key lime pie
E NOVA 4
Pepperidge farm cookies graham
D NOVA 4
Pepperidge farm cookies graham
D NOVA 4