Barcode: 20831066
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Hartweizengrieß, 10% Ei.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tempeh marinovaný
sojaprodukt
A NOVA 3
Saláma plátky
Preto
D NOVA 4
Tofu
Sojaprodukt
A
Tofu na gril
Sojaprodukt
C NOVA 3
Tofu bílé
Sojaprodukt
A
Rostlinný sendvič Praženica
Grotto
C NOVA 3
Vegan Exclusiv
Preto
C NOVA 4
Rýžový dezert malina
Sojaprodukt
C NOVA 3
Fresh sandwich szynka
Pierre Baguette
D NOVA 4
Cesnačka
Sojaprodukt
D
Kika rýžový dezert vanilka
Sojaprodukt
C NOVA 3
Skalické Tyčinky
ERI
E NOVA 4