Barcode: 2022230009118
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 167.0 kcal |
| Fat | 8.3 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 16.7 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
Sugar, high fructose corn syrup, water, honey, modified corn starch, soybean oil, sodium benzoate, potassium sorbate, cellulose gum, caramel color, spices, natural flavors, artificial flavors, calcium disodium EDTA.
Additives
e150c
e202
e211
e385
e466
Related Products in Meats And Their Products
Pastrami
Bio, Raspini
C NOVA 4
Hamcotto al prosciutto cotto e formaggio
Raspini
D NOVA 4
Antipasto
Beretta
E NOVA 4
Prosciutto cotto di alta qualita’
Raspini
D NOVA 4
prosciutto cotto alta qualità
Iperal
D NOVA 4
Carpaccio di bresaola
Lenti
D NOVA 4
Cubetti di cotto
IN's, Raspini, Sapori genuini
E NOVA 4
Prosciutto cotto
C NOVA 3
Salami mit Trüffel
Raspini S.p.A.
E NOVA 4
BURGER BACON
Raspini
C NOVA 4
Manzo affumicato
Lenti
A NOVA 4
Stinco di prosciutto al forno
Lenti
C NOVA 4