Barcode: 00491112
Spirali
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 164.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 33.2 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 5.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
drum wheat Semolina
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green curry paste
Thai kitchen
NOVA 3
Confiture Clémentine de Corse
Les Comtes de Provence
D NOVA 4
Mango & ginger chutney
E NOVA 3
Geeta's Premium Mango Chutney
Geeta
E NOVA 3
Premium Mango Chutney (medium)
Geeta’s
E NOVA 3
Premium lime & chilli chutney
Geeta’s
E NOVA 3
Geeta's Mango Chutney imp
Geeta’s Foods Ltd
E NOVA 3
Orange marmelade
Duerr s, Duerr's
D NOVA 4
Geeta's Premium Mango Chutney
Geeta's
E NOVA 3
Geeta's Mango And Chilli Chutney 320G
Geeta's
E NOVA 3
Roti flatbreads
Geeta's
C NOVA 4
geetas mango chutney
geeta's
E NOVA 3