Barcode: 8004350003676
Spirali
Categories
Available in
italy, ukraine
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
борошно з твердих сортів пшениці, вода. Містить глютен.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chioggiabiet Carpaccio sous vide Geraard
The Veggie Company
C
Krokant Schnitzel
Vegafit
D NOVA 4
Pearfact
Coolbest
D NOVA 1
Vlierbloesem citroen jam
Voedselbos Texel
D NOVA 3
Mango dream
CoolBest
C NOVA 4
Mango Fruit Drink
Maaza
NOVA 4
Kneckebrot Extra Ballaststoffe
Kari's
C NOVA 3
Mango & Passievrucht
Dubbeldrank
E NOVA 4
Rode biet burger
Van Koolen
C NOVA 4
Appel & perzik
dubbelfrisss
NOVA 4
Appel & Perzik
Dubbel Frisss
NOVA 4